| IubesteEa a întrebat:

Buna TPU 1.cum se numesc toate melodiile de la pariu cu viata de ieri?

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Deci cred ca am vazut intrebarea asta de mii de ori...Si am zis ca poate vor oamenii sa stie melodiile.Si ce? Aflu acum cateva zile ca au cont pe Youtube si posteaza toate cover-urile straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru CautNume):

Asta mai lipsea...
Pe mine m-a întrebat azi o tipă nouă de la mine din clasă la cât e Pariu cu viaţa în reluare. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit de google? Încearcă-l, că moca. Mă rog, aproape moca.