| OrdinaryGirld a întrebat:

A dat mai devreme pe Kiss Tv un videoclip si canta connecte-r era ceva de genu,, Daca Mos Craciun dispare, cine vine la tine oare? Vin eu!"Stie cineva unde gasesc melodia? Am cautat pe youtube dar nu am gasit.happy

Răspuns Câştigător
| AndrewBadBoy a răspuns (pentru NoName090909):

A trecut si pe la tine, il astepti de'o saptamana
Ti'a adus doar un cadou, si esti deja cu el de mana
Stau si il privesc si pe loc realizez ca diferenta dintre noi e o barba alba si un fes
Daca Mos Craciun dispare, cine vine la tine oare?
Cu cadou prin ninsoare, am sa vin eu
Am doar o intrebare, in ajun de sarbatoare
Daca Mos Craciun dispare. Am sa vin eu big grinbig grin

5 răspunsuri:
| silviu666 a răspuns:

Http://www.kissfm.ro/colinda uite aici toate colindele acelea de pe kiss tv :D Funda?

| IMHERETOHELP a răspuns:

Cred ca facea reclama doar acum de sarbatori.Sunt reproduceri din melodiile lor.Si Alex Velea si Smiley au la fel.

| Mafios a răspuns:

Uite aici prietene http://www.youtube.com/watch?v=uHo6t8Lr01g :)!

| AndrewBadBoy a răspuns:

A trecut si pe la tine, il astepti de'o saptamana
Ti-a adus doar un cadou, si esti deja cu el de mana
Stau si il privesc si pe loc realizez ca diferenta dintre noi e o barba alba si un fes
Daca Mos Craciun dispare, cine vine la tine oare?
Cu cadou prin ninsoare, am sa vin eu
Am doar o intrebare, in ajun de sarbatoare
Daca Mos Craciun dispare... am sa vin eu big grinbig grin