| DianaPrepelita a întrebat:

A fost cineva de pe aici la Music Camp? Daca da, vreau si eu niste impresii, sa-mi spuneti la ce instrument ati cantat, cum a fost si cel mai important, daca voi v-ati ales instrumentul sau daca v-au repartizat ei. Fundaaa pentru cea mai clara descriere si impresie

Răspuns Câştigător
| dreams2354_4573 a răspuns:

Ceau!
Eu am fost la Music Camp si sa stii ca e super frumos.SI Instrumentul ni-l alegem noi bine dapinde la ce stii sa canti sau daca nu stii vei inavata sunt cursuri pentru incepatori.Am cantat la tobe!