| DonnaEmperatriz a întrebat:

Acum cv timp am ascultat o melodie faina, un amestec de dubstep cu populara.Nu ii mai stiu numele si as vrea sa ma ajutati sa o gasesc.
Versurile incepeau cv gen': Fir`ai tu sa fii de... In finehappy
Din cate am inteles formatia avea o oarecare legatura cu numele "Carpati" dar nu mai stiu exact cum.
Daca stiti cumva melodia dati numele va rog, fara link`uri ca mi se rr pc-ul cand accesez ythappyFUNDA

Răspuns Câştigător
| razvanstoica a răspuns:

Sau o varianta la youtube: http://soundcloud.com/gojira/gojira-vs-liviu-vasilica-robot