| Lorє๔คnค a întrebat:

TPU! Acum un an sau doi am vazut pe unele site-uri o persoana(mi se parea la inceput ca era fata, dar e baiat), si mi-am dat seama dupa ce am cautat mai mult pe internet, si am aflat ca baiatul acela canta in formatia Tokio Hotel.La inceput, am crezut ca este o formatie care nu canta prea bine si ca nu dau niciun interes muzicii lor.
Acum 1 luna mi-am reamintit de ei si am ascultat mai multe piese de-ale lor, si mi-au placut!happy; i-am cautat pe internet, am vazut interviuri cu ei, etc.
Doar ca mie nu prea-mi place de cum arata Bill Kaulitz(solistul formatiei), si cred ca este un exemplu negativ pentru generatiile urmatoare de tineri, si poate, pentru urmatorii cantareti.
Asa ca intrebarea mea este sa-mi placa muzica lor indiferent de cum arata sau sa imi pese si de acest lucru, iar fizicul lor sa ma determine sa nu mai ascult muzica lor?

Multumesc mult pentru rabdare.

Răspuns Câştigător
| Alecssa a răspuns:

Tuacum ne intrebi pe noi daca sa.ti placa TH sau nu. Doar asculta.i si iti vei da seama singura. Nu conteaza cum arata, ci cum si ce canta. Nu sunt modele, ci cantareti. Si eu sunt fana TH si da, Bill are un look mai... sa.i spunem extravagant. Dar asta nu e un motiv sa nu.ti placa o trupa/artist. Au melodii foarte frumoase, daca stai sa asculti versurile cu atentie si din inima.Nu conteaza ce spun ceilalti, daca tie iti plac este tot ce conteaza. Mie imi plac foarte mult si nu am renuntat pentru ca ceilati imi spuneau ca nu merita. Aici e vorba si de cat de "fake" esti.
Un sfat: Daca mai ai dubii in legatura cu sexul lui Bill, te uiti in pantaloniwinking laughing)
NoROCK!

4 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Inca ceva laughing, Bill nu este un exemplu negativ pentru generatiile urmatoare de tieri, demonstreaza ca nu trebuie sa iti pese de ceea ce zic ceilati daca tie iti place un lucru. Toata lumea la criticat si a afirmat cum ca ar fi gay sau mai stiu eu ce, dar lui nu i.a pasat si a continuat sa faca ceea ce ii place, luand in gluma comentariile la adresa lui. Cred ca asta ar trebui sa faci si tu acum, sa.ti asculti inimawinking

| FoarteLetargic a răspuns:

Iti place asculti, nu-ti place nu asculti...ce e asa greu.

| ToxiikGirl a răspuns:

In legatura cu lookul lui Bill, Eu nu cred ca conteaza asta e doar un look, app si la ei nu prea conteaza cum arati conteaza muzica deoarece Tom este imbracat intr-un stil HIP-HOP iar ceilalti un stil Rock.Si eu sunt o mare fana Tokio Hotel, insa daca tu consideri ca este cum crezi tu, nu-i nimic retragete la parelile tale nimeni nu o sa te impiedice.De ex prietenilor mei nu le place aceasta formatie iar asta nu ma condamna pe mine sa nu mai fiu o fana de a lor sau asa ceva.Uni zic cas "emo", alti cas "gay" dar astea's chesti scoase de la ziaristi doar ca sai puna intr-un mod stanjenitor si sa nu-i mai placa lumea, sa se barfeasca despre ei etc.Eu sunt o fana Tokio hotel si mmereu voi fi.Sau cum vedeti niste poze din alea "nud" sunt doar niste facaturi si niste trucajuri nimic alceva. Sper sa alegi ce'i mai bun! Baftha.

| ToxiikGirl a răspuns:

App:de ex daca cineva care nu tear place ar imprastia zvonuri ca "idolul" tau ar fi pozat "nud" sau ceva de genu, te va opri sa nu-i mai fi fana doar cai auzit niste ccturi de zvonuri? Sa sti ca si eu am auzit cum ca Tom & Bill ar fi gay sau alte porcari si nu am luat nimic in seama, pentru ca's niste prosti, facaturi si minciuni.