| criscir1 a întrebat:

Sunt Kristina, o mare fana tokio hotel
Am auzit niste zvonuri cum ca solistul formatiei, Bill Kaulitz se drogheaza si e anorexic sad Imi puteti spune daca este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Whatthehell66 a răspuns:

Buna Kristina! kiss
Poti sa te linistesti. Niciunul din zvonuri nu e adevarat. Bill nu e anorexic, iar de droguri nici nu se pune problema.
kiss
Funda?batting eyelashes Kiss:*

8 răspunsuri:
| DianaLostInDreams a răspuns:

Dupa fata lui probabil ca dalaughing

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Bill nu este anorexic.si nu se drogheaza... a recunoscut intr-un interviu ca atunci cand era mai mic s-a drogat pentru ca s-a nascut intr-un oras mic si acolo nu era distractie iar ei faceau chestia asta ca sa se distreze si au mai spus ca acum nu isi mai pot permite.sunt foarte cunoscuti si nu vor sa fie un exemplu prost pentru persoanele care le asculta muzica

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Sincer eu nu cred ca asa ceva e adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se drogheaza nu stiu...nu am auzit asa ceva, dar ca ar fi anorexic am auzit si este posibil, pentru ca este foarte slab.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu este anorexic. de drogat nu stiu, dar nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu se drogheaza si nu este anorexicwinkingwinkingtonguetongue:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bill nu se drogheaza

| andreea_1614 a răspuns:

Nici una din aceste zvonuri nu sunt adevarate... sunt un mare fan tokio hotel si daca ar fi fost asa as fi aflat demult.