| Zuzatah a întrebat:

Am 14 ani si imi place sa cant eu zic ca am o voce frumoasahappy si mai mereu ascult melodii la casti de la boxe si canthappy as avea sanse sa ajung undeva mai sus? happy Adica sa fiu cantareatahappy de fapt ma descurc bine!

Răspuns Câştigător
| ghinionistul112 a răspuns:

Eu zic sa exersezi si in alta parte decat acasa. de exemplu, poti exersa si in afara orelor de muzica si sa lucrezi foarte mult cu vocea, incat sa stii sa-ti mentii linia melodica, si melodia propiu-zisa

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si vrei ca noi sa ghicim cum canti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai dar ce egoista esti! Nu ne arati si noua cum canti?

| PurpleBox192 a răspuns:

Ca sa ajungi undeva mai sus iti trebuie ani de experienta, pregatire avansata si mai ales un mentor care sa te indrume spre ''succes''.