| Beykutza a întrebat:

Cui ii place sa cante? Eu nu am voce... dar imi place sa cant si sa compun melodii!

7 răspunsuri:
| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Imi place dar nu am voce cant si in baie laughing si cand imi este frica intr-o vara chiar mi-am facut o trupa si am si compus intr-o vreme

| Adelyna_3827 a răspuns:

Si eu cant si compun dar am si voce big grin Dar u de unde stii ca nu ai? Ai fost la un profesor de muzica sa il intrebi daca ai? Cine stie poate o sa devii o cantareatawinking

| IoanaBogdana a răspuns:

Mie imi place mult sa cant dar nici eu nu am voce. mi-as dori euday dreaming

| lil_2808 a răspuns:

Eu cant!
serioslove struck
nu m`as supara daca as avea ceva melodii:X

| Delee a răspuns:

Eu cantam, ajunsesem chiar sa am promisiuni din partea cuiva cunoscut, am ajuns sa imi fac pe parcurs mai multe cunostinte din domeniul muzical romanesc care doreau sa ma ajute insa toti vor ceva in schimb.Bani sau alte cele...asa ca am renuntatsad. Acum compun muzica insa doar pentru mine si pentru un prieten care face ceva animatii, insa sincer nu imi mai doresc sa intru in industria muzicala ca e plina de oameni falsi. Cel putin la noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa cant si chiar o fac...la duslove struck
Chiar compui?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e viata mea! nu pot fara asta.si am voce.chiar stii, da?