| Anne0510 a întrebat:

Am auzit de curand o melodie care mi-a placut si vreau sa aflu cum se numeste sau cine o canta. happy Pe fundal este Skrillex - First Of The Year si se aude o voce de fata foarte subtire care practic canta melodia. happy Imi puteti spune va rog cum se numeste sau macar cine o canta? Multumesc.

4 răspunsuri:
| Kalla a răspuns:

Melodiile dubstep nu se canta.Sunt niste cuvinte modificate pe calculatoare performante.Documenteaza-te despre dubstep.

| Anne0510 explică (pentru Kalla):

Crede-ma ca stiu, dar era un remix cred. happy! Eu am intrebat doar cum se numeste melodia, nu ce este dubstepulwinking!

| Kalla a răspuns (pentru Anne0510):

Se cheama first of the year si artistul este skrillex worried

| Anne0510 explică (pentru Kalla):

Nu ma refer la melodia oficiala. happy Este un remix ca sa-i zic asa in care o fata canta pe First of the year a lui Skrillex. Eu intreb cum se numeste acel "remix". happy!