| steaua4everful a întrebat:

Am auzit la Rock FM o melodie foarte tare care nu prea suna a rock, e ceva mai lenta in care primul cuvant din primul vers e "spiderman" si apoi urma "gones" sau "walks" nu mai stiu sigur. Melodia e redata destul de des cam odata la 2 zile. Puteti sa-mi spuneti cum se numeste?

5 răspunsuri:
| steaua4everful explică (pentru Takatsuki):

Nu e niciuna. Melodia asta pe care o caut are putine versuri si sunt cantate pe un ton jos, aproape in soapta, este cantata de un barbat, refrenul daca pot sa zic refren nu are versuri e doar instrumental.

| steaua4everful explică (pentru Takatsuki):

Am gasit-o cu ajutorul lui Shazam, asta era: https://www.youtube.com/watch?v=ijxk-fgcg7c

| antonio611 a răspuns:

Aerosmith-Spider man theme
Daca e adevarat vreau FUNDA!