| BalonashCuHeliu a întrebat:

Buna TPU...Am auzit o piesa cu refrenu:"Ai ai ai, ce ochi frumosi ai, insa ai ai ai nu vrei sa mi'i dai". Care stiti ce piesa e si cine o canta? Link va rog.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Andra2798 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=MxKElO0bC3k ----> Melodia incepe de la minutul 6:30 :)

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Era din desene animate...nu mai stiu sigur ce desensad fetitele powerpuff sau dexter...nu mai stiusad

| LitlleSusan a răspuns:

Era la Dexter. cand fetita aia cu ochii mari care isi pierduse ursuletul il placea si il urmarea