| deliaalexa a întrebat:

am auzit acum cateva zile la radio o melodie era in engleza si canta un baiat, refrenu incepea cu freedom daca stiti cum se numeste va rog sa-mi spuneti

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Presupun că te referi la această melodie: www.youtube.com/watch?v=LlY90lG_Fuw

| deliaalexa explică (pentru OnuOnulică):

Nu e, am dat si eu de asta pe youtube baiatu avea o voce dulce si era o melodie de dragoste cred, nu prea stiu nimic de melodia aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=FenKVtzRr0I
la ce radio ai auzit-o?

| deliaalexa explică (pentru anonim_4396):

Radio ibitza

| deliaalexa explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de raspuns dar nu e asta e prea veche pe aceea de vreo luna am inceput sa o aud si canta un baiat nu era house era usoara