| ionica11 a întrebat:

Am auzit pe kiss fm un remix al melodiei "I follow rivers" - Lykke Li si mi-a ramas in minte refrenul dar nu pot sa o gasesc pe net sad Era melodia "I follow rivers" si mai era o fata care canta altceva pe langa... Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=3fc2RnOkEos
Nu stiu daca a fost difuzat pe kiss fm, dar poate la asta te referi.

| ionica11 explică (pentru CautNume):

Multumesc mult! Asta era tongue

| CautNume a răspuns (pentru ionica11):

Cu placere!

| marius1229 a răspuns (pentru CautNume):

Mi-am facut cont doar ca sa iti multumesc, nici nu stii ce mult mi-am dorit sa gasesc versiunea asta. Mersi!

| CautNume a răspuns (pentru marius1229):

Cu placere!

5 răspunsuri:
| George_Neacsu_1987 a răspuns:

Super,si eu am cautat remixul asta, multumim de ajutor, frumos.