| Verne a întrebat:

Am facut un remix pentru piesa Rihannei "Bitch Better Have My Money" vreau sa stiu ce parere aveti de el, va place?
https://youtu.be/EHiTE8N4yko

7 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Melodia e agresiva. Remixul nu este. Incearca ceva gen garage stile si sunt multe sample-uri care chiar daca sunt repetitive sunt misto. Nu stiu ce program folosesti si nu vreau sa zic ca munca ta a fost inutila. E dragut dar... nu e acel remix. Nimeni nu ar muri dupa el mai ales dupa ce vii cu ritmul acela pseudo oriental. Nu poti sa pui un asemenea sample pe Bitch better have my money. Reincearca, fii mai trap, mai garage, poate chiar si dubstep, baga ritmuri noi, simple si vei reusi. Este o aplicatie pe cell.https://www.youtube.com/watch?v=JwLDs6Po2-g
Daca nu ai incercat-o pana acum distreaza-te. Iti va da inspiratie cu siguranta. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place happy

| Edw08 a răspuns:

Noi de unde sa iti dam parerea daca nu am ascultat remixul? Trebuia atasat un link...

| CLU a răspuns:

Destul de tare
Funda?

| GoldenKing a răspuns:

E interesanta nu zic nu big grin

| Soka577 a răspuns:

Salut am ascultat remixul tau este foarte smecher ti-am dat si like desi dupa parerea mea nu mai fa remixuri de la melodiile rihannei caci nimeni nu prea mai asculta si daca mai faci astfel de remixuri posteaza-le pe YouTube am si eu un canal de youtube doar ca este de tutoriale si as vrea sa te mai intreb cu ce remixezi melodiile caci imi reez si eu un canal de remixuri si poate vrei sa facem o colaborare impreuna