| consuelo12 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Caut o melodie de dragoste in engleza care as putea-o pune pe fundal la un slideshow.

P. S. Profesoara de engleza ne-a dat de efctuat un slideshow "about love". Am facut totul, am selectat imaginile, citatele, dar melodie...nu am.

Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai superba melodie care vine perfect pe fundalul slideshow-ului cu numele "about love" este: Celine Dion & Peabo Bryson-Beauty and The Beast Daca vrei sa asculti si sa vezi videoclipul il gasesti aici: http://www.trilulilu.ro/claudia_eugenie/178cada0939bd3 (melodia o gasesti tu pe net daca vrei sa o descarci).

3 răspunsuri:
| Anonim69 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=foL1GE4VaJY

e si cu putina spaniola dar e super fainaaaaaa:X

| MissAlexia a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/marioutz/8a8b93cb3ab710
Este o mellodie care chiar este suuperba si ar merge la tine...ascult-o!
Sper ca te-am ajutat!