| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Urmeaza majoratul meu si vreau sa dansez cu tatal meu, sa ii fac supriza.Ma puteti ajuta cu piese in romana care s-ar motrivi acestui moment? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MgdDroopy a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=-DIge_Zfofo

Cred ca Paunescu este cel mai bun :)
In limba romana nu sunt melodii doar pentru tata :(
Insa poti alege o melodie care are legatura cu trecutul vostru, o amintire de cand erai tu mica. O poti intreba pe mama ta daca aveati o melodie pe care dansati voi doi. Sau ce melodii asculta el cand te-ai nascut. O sa aprecieze mult de tot efortul tau :)
Distractie placuta :)

1 răspuns: