| Andreea911 a întrebat:

Buna seara,dragi prieteni! As avea nevoie de ajutorul vostru! Maine la lb. romana trebuie sa abordez un subiect despre ce vreau eu si nu am nici o idee, ma puteti ajuta cu o recomandare?

2 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Cum adica despre ce vrei tu? Pai scrie despre mucusul melcilor, despre dementa, despre Holocaust... Pe bune, scrie despre un scriitor roman, daca altceva nu-ti trece prin minte!winking

| happypurple a răspuns:

Ai putea sa vorbesti despre copilarie si poti folosi ceva de genu "copilaria este izvorul nesecat de fericire de unde mi-am potolit setea cu cele mai frumoase clipe''. Un alt exemplu ar putea fi natura. BAFTA!