| Verne a întrebat:

Am nevoie de pareri, eu sunt un cantaret (nu am inceput de mult) Dar as vrea sa stiu daca va place piesa asta, daca da ce va place cel mai mult la ea, as vrea sa ma promovez dar este destul de greu. FUNDA cel mai expicit raspuns!

https://www.youtube.com/watch?v=bSM6yMWCuTA

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu, nu ma pricep, nu prea am ureche muzicala dar vocea ta imi place. Muzica nu, eu fiind de moda veche.

| LaughingKarima a răspuns:

Suna destul de bine, instrumentalul nu e pe gustul meu(dar toata lumea stie, gurturile nu se discuta) dar vocea ta e ok.