| Verne a întrebat:

Sunt un cantaret (de un an am inceput) si as vrea sa stiu ce parere aveti de noua mea piesa, fara bataie de joc! dau funda celei mai explicite pareri. Multumesc.
P.S. nu am echipament profesional.

https://www.youtube.com/watch?v=2WZ8BUJAozQ&feature=shar e

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ceva voce ai dar versurile si nepotrivirea versului cu muzica sunt groaznice.

| R0R0 a răspuns:

Da.
Se simte ca vocea parca nu are legatura cu piesa. Linia melodica parca pregateste ceva romantic, si tu bagi niste versuri de rap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia legătura cu un profesor de canto sau cel puțin unul de dicție dacă vrei să ai un viitor cu treaba asta. Tu tot ce faci e să-ți arunci haotic cuvintele pe beat.

| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

La dictie ai probleme. Grabesti cuvintele aiurea. Daca nu se potrivesc in meterica ritmului, schimba'le. Dar tu le grabesti si te chinui sa le faci sa intre pe masura.
Melodia e de pe net, n'am ce sa zic de ea. Tu esti problema aici.