| Verne a întrebat:

Sunt un rapper/ cantaret, aparent la inceput si am facut o piesa despre tata in care cred ca se vor regasi multi dintre voi, as vrea sa stiu ce parere aveti despre ea. Multumesc anticipat!
https://www.youtube.com/watch?v=C2Uh1-lJB7A

4 răspunsuri:
| VictorFenrir a răspuns:

Asta nu e melodie facuta de tine, e melodia lui Chris Justus.Si dupa mine e un cover foarte prost.

| Verne explică (pentru VictorFenrir):

Sunt prieten cu el, versurile le-am scris amandoi cu mult timp imrepuna, si eu am decis sa fac o alta varianta a piesei, te rog sa iti retragi like-ul, o zi cat mai frumoasa iti doresc!

| Verne explică (pentru VictorFenrir):

IN CAZ CA NU AI CITIT DESCIEREA:
Instrumental : Urulya Production
Text : George Mocanu (Jack-P), Chriss (JustUs)
Voce : George Mocanu (Jack-P)
Artwork : Calaver Andrei

Aceasta piesa a fost scrisa in anul 2010 de care mine si Chriss, la momentu acela el a intrepretat piesa si se numeste "Imi pare rau...", acum, dupa 7 ani, am decis sa lansez o varianta proprie. Prima parte a piesei este povestea mea si a doua povestea lui Cristian (Chriss), iar refrenul joaca rol de concluzie.

| VictorFenrir a răspuns (pentru Verne):

Aaaa,ok atunci.