| luvya a întrebat:

Buna,TPU am nevoie de un sfat dar sa nu ma luati in ras vreau sa devin faimoasa,artista dar nu aici,in SUA sa devin cantareata acolo sa imi fac o trupa si sa devin gen "noua senzatie"a muzicii, imi place mult sa cant si eu consider ca am voce dar nu stiu de unde sa incep ..va rog raspuns cat mai sincer
FUNDITAwinking:*

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Revino cu picioarele pe pamant.

| Duucu a răspuns:

Începe prin a pune un videoclip pe Youtube. Dacă acceptă să fie uploadat, atunci ai talent pentru o trupă ca Speranța.
Apoi ne lași pe noi să vedem.Aici depinde de numărul de flegme primite, la 5 flegme te poți lăsa, nu mai ai talent.