| anonim_4396 a întrebat:

Salut lume! Am 15 ani si cel mai mare vis al meu e sa devin cintareata deoarece imi place foarte mult sa cant si toti prietenii imi spun ca am o voce superba, insa nu stiu cum as putea sa ma promovez in lumea muzicii, cu ce ar trebui sa incep si cum as putea gasi un sponsor sau cineva de genul asta?

Răspuns Câştigător
| Shery a răspuns:

Eu cred ca un prim pas ar putea fi participarea la concursuri. Cel mai usor sa afli de toate concursurile si festivalurile ar fi sa urmezi un liceu de muzica. Ai spus ca ai 15 ani, deci probabil ca esti deja clasa a IX-a. Nu este nicio problema, te poti transfera la un liceu de arte din localitatea ta, sectia canto. Daca insa nu esti inca la liceu, ia in calcul aceasta posibilitate. Nu-ti ignora visul si muncceste pentru realizarea lui, pentru ca altfel nu se va implini singur si il vei pierde!

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pai semnezi cu o casa de discuri, scoti albume. da nah. cred ca e cam devreme la 15 ani. Pt o promovare rapida, ar trebui sa ai pile sau sa fii gen Nutzi Udrea.

| Gabrielle a răspuns:

Si eu trec prin acelasi lucru deci nu esti singurabig grin

| Decebal a răspuns:

Ai 15 ani, ai toata viata inainte, munceste! si timul va arata... happy

| Cristiano_8046 a răspuns:

Lasa id tau si poate te ajut al meu este andrei_cristiano7