| MariaaIonescu a întrebat:

Am o fetita de 5 ani, careia ii place foarte mult sa cante. Stiti vreun club sau scoala privata, ceva in sectorul 4 Bucuresti, unde as putea sa o inscriu la cursuri de canto si eventual si la pian? Nu vreau sa faca acasa, vreau un cadru organizat unde se fac si spectacole cu copiii si nu foarte scump.

1 răspuns:
| Iancuiulia a răspuns:

Fetita mea merge la un club privat in zona Unirii si suntem foarte multumiti. Profesoara de canto este extraordinara si primeste si copii mai mici daca sunt talentati(stiu ca ii testeaza inainte). Ii pregateste pe copii si pentru concursuri, Next Star, Mamaia Copiilor, etc. Preturile sunt rezonabile. Si la pian sunt doua profesoare bune. Se numeste Ecole de musique, daca vrei iti pun un link sa vezi si preturile