| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare.Cum se cheama prima melodie din acest site http://avatars.imvu.com/izzy? Imi place chiar foarte mult si chiar vreau sa o aflu, dau funda :), multumesc :).

6 răspunsuri:
| OnutsaaaBaiii a răspuns:

Ia-te dupa versuri cele care se repeta mai mult este numele. Este muzica electro deci caut-o pe youtube daca vrei ti-o caut eu dar e mai greu dureaza cam 2 3 zile.happy

| AndreutzaDeutza a răspuns (pentru OnutsaaaBaiii):

Am incercat dar, faza e ca nu prea inteleg ce spune.Si mi-e cam rusine sa o intreb pe fata cum se cheama melodia.

| OnutsaaaBaiii a răspuns (pentru AndreutzaDeutza):

Stai fta linistita da-mi linkul si ti-o caut eu

| AndreutzaDeutza a răspuns (pentru OnutsaaaBaiii):

Mersi happy. Likul e in intrebare.

| OnutsaaaBaiii a răspuns:

Mda, am incercat dar nu am gasit nimic.

| AndreutzaDeutza a răspuns (pentru OnutsaaaBaiii):

Cezi...Nu degeaba am pus eu intrebarea pe TPUwinking