| Cory16 a întrebat:

Buna TPU...Am o pagina cu MIne si Trupa mea...Deoarece sunt cantareata!
Am nevoie de multe like-s cum fac rost ma ajutatii?
Dati-mi un sfat!

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Cand iti accesezi pagina de facebook ai acolo sus ''invita-yi prietenii sa-ti apreciezei pagina'' sa ceva de genul si apesi la toti ''invite''. Iti vor da multi like. Poti distribui si linkul paginii pe siteurile de socializare: Twitter, Facebook, TPU, forumuri, bloguri, google +, etc. Sper ca te-am ajutat! Succes!

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ce legătură au like-urile cu cântatul?

| Cory16 explică (pentru Wøodenpints):

AM o pagina si am nev de like-s!

| Cory16 explică (pentru Wøodenpints):

Heloww unde estii? sad

| Pikaciuuu a răspuns:

Da`mi link sa dau like si sa itit fac putina pub. thinking daca ajuta cu ceva big grin

| EmanuelEmiManu a răspuns:

Daca ai pagina de mult timp si nu ai like-uri inseamna ca ce distribui nu este placut, iar daca il ai de putin timp ar trebui sa trimiti pagina la prietenii prietenilor tai.