| BelehuzCorneliaAlexandra a întrebat:

Dati-mi un sfat ceva va rog.din senin mi s-au sters toate semenele de carte de la firefox.mi-a aparut o pagina gugall.info..si eu eram pe mess de vorba cu cineva..nu am facut nimic..am pierdut semenele de carte si am nevoie de ele ..cum fac rost de ele innapoi? ciudata faza

3 răspunsuri:
| Stef69 a răspuns:

Nu ai cum si invata sa scrii GOOGLE

| BelehuzCorneliaAlexandra explică (pentru Stef69):

Ba desteptule asa mi-a aparut ca stiu cum se scrie google.m-ai bine nu te bagai in seama

| BelehuzCorneliaAlexandra explică:

Pentru astia care nu stiu ce-i cu ei specific ca nu aparea google ci GugAll.INFO