| elena7 a întrebat:

Buna TPU:* am observat ca harry styles din trupa one direction nu mai canta asa de frumos cum canta el http://www.youtube.com/watch?v=mbiNJlVDCBI&feature=relat ed asta e parerea mea voi ce credeti? si care vi se pare cel mai frumos:-? si de ce? funda:X:X:

Răspuns Câştigător
| TeddyTODWingsOfAsh a răspuns:

S-a apucat de fumat...si ii s-a ingrosat timbrul si acum are problema cu distingerea sunetelor, el le stia intr-un fel acum s-au schimbat si nah trebuie sa se obisnuiasca cu vocea...
ori, este in schimbare de voce si il afecteaza, oricum intr-un an si 2 luni... o sa fie mult mai bine!

| gabriela150 a răspuns (pentru TeddyTODWingsOfAsh):

harry nu fumeaza si nici nu cred ca o va face candva, el a zis ca nu-i place oamenii in special fetele care fumeaza(se drogeaza etc.)

5 răspunsuri:
| mrsjacksonhere a răspuns:

Asa,si? Doamne, ce intrebare! Harry a cantat, canta, si va canta mereu frumos, ok? E doar parerea ta.

| LostInDreaMs09 a răspuns:

Este la pubertate, normal ca i s-a schimbat vocea, tu nu sti nimic? si canta tot la fel de frumos.E o diferenta cand canta live si cand canta in studio. Harry nu fumeaza.

Răspuns utilizator avertizat
| gabriela150 a răspuns (pentru LostInDreaMs09):

Exact!