| MidnightMemoriesMM a întrebat:

Care vi se pare cel mai cool,cel mai frumos, cine are vocea cea mai buna din One Direction? Dupa parerea voastra...Eu il ador pe Zayn e cel mai frumos baiat din intreaga lume si are si o voce excelenta! Ascultati melodia asta canta aproape doar el : http://www.youtube.com/watch?v=lNhW_61veSk&feature=relat ed...

4 răspunsuri:
| krystybt a răspuns:

Si eu cred ca Zayn e cel mai tare.

| LOVEHARRy a răspuns:

Pai... mie imi place de Harry! dar si zayn e fumos si chiar canta bine! imi plac amandoiwinking

| MidnightMemoriesMM explică (pentru LOVEHARRy):

Si mie imi place si de Harry e dragut, canta bine dar il ador pe Zayn. big grin