| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Am si eu o intrebare.
Ce inseamna Sos in piesa 5gang! Ca nu este sos (de mancat) si nici sos (de la ajutor-esoes).
Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| asuari a răspuns:

Într-un interviu Selly spune că: Îmi aduc aminte că mi-a venit ideea după un concert din Timișoara de acum două luni.
Deci:
SOS ar putea reprezenta fanii lui.
În cantități industriale = mulți fani rolling on the floor
Melodia e făcută la mișto, de aceea mulți găsesc nenumărate sensuri.

| anonim_4396 explică (pentru asuari):

Asa deci! Am inteles!? multumesc!

| asuari a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere!

| asuari a răspuns (pentru anonim_4396):

Selly mereu a spus că fanii lui îi dau un vibe bun si datorită lor a putut scrie melodia în urma concertului. Sper că am fost cât se poate de explicit!