| Skiipper a întrebat:

Am ascultat piesa celor din 5gang -SOS, dar nu pricep care e faza cu sos? Stie cineva la ce se refera de fapt?

3 răspunsuri:
| TedMosby a răspuns:

Eu am gasit explicatia in articolul asta: https://vloggeri.com/5gang/5gang-sos/

| suităr a răspuns:

laughing probabil vine de la ''sauce'' din engleză. vezi pe urban dictionary

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Într-un interviu Selly spune că: Îmi aduc aminte că mi-a venit ideea după un concert din Timișoara de acum două luni.
Deci:
SOS ar putea reprezenta fanii lui.
În cantități industriale = mulți fani?
Melodia e făcută la mișto, de aceea mulți găsesc nenumărate sensuri
Funda?