| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Am stick cu 2 intrari 1 pc 2 de Android si vreau sa imi pun niste muzica pe el. Cum sa o pun sa creez folder au intru in folderul de muzica si copiez doar muzica fara folder? Sau merg 2 variantele de copiere?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Indiferent cum ai face, tot acolo ajungi: tu sa selectezi toate fisierele de pe stick sa le muti in memoria interna.

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru LPCTSTR):

Aa ok da fiindca am o prb cu exprimarea si nu cred ca ai inteles. Trebuie sa creez folder in android sa o pot face ca altfel mi-o pune aiurea in deskropul mobului stii ca la pc creezi un folder, pentru orice.