| CosminCSM00 a întrebat:

Nu imi merg fisierele apk. Instalez jocul apoi copiez celalalt fisier in android si obb cum am vazut la majoritatea pe youtube. Cand vreau sa intru in joc ori nu se deschide ori imi spune ca jocul s-a oprit. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

Descarci fisiere compatibile cu versiunea androidului instalat.Setari/despre.../versiune software.Inainte de a downloada vezi pentru ce versiune este.

3 răspunsuri:
| eueueueueue a răspuns:

Incearca siteul apkmania.co.Eu de aici i-au si nu mi s-a intamplat niciodata. Daca luam de pe alte site aveam aceeas problema.

| CosminCSM00 explică (pentru eueueueueue):

Pai de acolo descarc

| Narcis_Puiu_2000 a răspuns:

Da si mie mi s-a intamplat asta incerarca sa stergi jocul si apoi sa il downloadezi inca odata si apoi sa il instalezi daca tot nu merge mai fa de 2 ori ce ti-am scris