| RazvanGRS a întrebat:

Salutare TPU azi incercam sa copiez un joc, toate bune pana am ajuns la un folder mai mare al jocului si anume audio nu-i nimic in neregula cu folderul insa la tot ce vreau sa copiez in local disck e imi da erare ca local disk c e full va rog ajutati-ma ca nu stiu ce sa-i fac plsss urgent dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| Reyskate99 a răspuns:

Nu mai ai spatiu in local disk, trebuie sa faci loc.

| ryzoO0 a răspuns:

Ori nu mai ai spatiu ori cu suporta placa video incerca sa muti in alt fisier daca nu uitate pe compatibilitatiile jocului si al pc-ului si vezi daca se potrivesc