| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut un videoclip numit "Silent Scream", iar in videoclip au aparut niste personaje anime numite Anna Blue, Zoe, Henry si Damien, si am incercat sa ma documentez putin despre asta si din cate am citit, aceste personaje sunt persoane reale, iar eu nu stiu daca este real sau nu. Ma puteti ajuta? Sunt persoane reale sau nu? PS : ador melodia asta si imi place si videoclipul la fel de mult!

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

,,I do music, I write songs and I sing. This is my page. My artist name is Anna Blue"
Asta scrie pe pagina ei de fb https://www.facebook.com/AnnaBlueMusik/info/?tab=page_info
Fac muzica, scriu melodii si cant.asta e pagina mea.numele meu de artist e Anna Blue. Din moment ce Anna Blue nu e numele ei real ma indoiesc ca Zoe, Henry sau Damien ar fi.Multi artisti schimba numele insa vorbesc despre persoane reale.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Bobby711):

Multumesc pentru raspuns!

| Bobby711 a răspuns (pentru Mayhem666):

Yeah no problem tongue