| gd001 a întrebat:

As dori sa stiu daca exista vreo aplicatie in care sa asculti muzica o singura data. De exemplu Youtube-ul are o functie si ti se tot repeta melodiile pe care le-ai ascultat. Vreau sa imi largesc cunostiintele muzicale si o astfel de aplicatie mi-ar fi de folos. Cred ca descrierea perfecta ii : o melodie o poti asculta o singura data, sa apara numele( in caz ca totusi esti prea indragistit de piesa si vrei mai mult) si sa ai posibilitatea sa dai next in caz ca nu iti place. Mersi!

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Incearca Deezer http://www.deezer.com/ro/

| Chelbossu a răspuns:

Descarca play music (sau orice alta aplicatie de ascultat muzica) si ai posibilitatea de a selecta (dupa ce apesi pe melodie) repetare muzica sau sa le asculti rand pe rand pe toate. E foarte usor.

| gd001 explică (pentru Chelbossu):

Nu e chiar orice aplicatie, daca stai sa o iei asa, si Youtube-ul e aplicatie dar se repeta. Mersii