| DjKoRaL a întrebat:

As dori si eu un Intro pentru un mix.Astept popuneri, link-uri.happy

2 răspunsuri:
| DjKoRaL explică:

Poate nu am fost prea explicit...caut ceva de genul dj aligator-intr-o dar sa fie cew mai diferit.

| iulyqtzu a răspuns:

Ce vrei tu? un program pentru mix-uri la melodii? daca vrei sa tai din melodie sau sa adaugi o melodie dupa alta fara pauza iti recomand audacity.dar e mai greu de utilizat.eu m-am uitat pe yutube la video cum se face.pentruca nu stiam exact cum se face.bafta