| chiska16 a întrebat:

Ce elemente ai dori sa regasesti intro carte? dau funda :*

Răspuns Câştigător
| MihaelaSiEu a răspuns:

Originalitate, personaje in care sa ma pot regasi (cred ca niste tipuri umane actuale), o poveste bine inchegata, suspans, lucruri care sa ma surprinda (nu actiuni previzibile)

Sper ca te va ajuta! Dar pot sa te intreb la ce? Planuiesti sa scrii vreo carte sau asa ceva? Mi-ar placea sa o citesc si eu ca tot suntem in vacanta! Te pup!

| chiska16 explică (pentru MihaelaSiEu):

Ceva de genul.dar o voi scoate dupa vacanta de toamna..cum o scot te anunt )

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Neologisme, personaje tipologizate, originalitate, noutate, elemente care starnesc rasul.