| vikusea131 a întrebat:

TPU, as frea si eu o lista de melodii hiphop in romana. Cine are cele mai multe si pe placul meu desigur ca dau funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deliric 1
01. Din 94 feat. Mike Diamondz [Prod: Motzu]
02. Deschide ochii feat. Dj Sauce [Prod: Carbon]
03. Piese de schimb feat. CTC, Ştefan Matei (Leş Elephants Bizarres) [Prod: VD]
04. Poveşti cu noi feat. Cedry2k [Prod: Agresiv & Guess Who]
05. Shaorma [skit] feat. Teo
06. Cu de toate feat. Motzu, DOC, Maxi, Junky [Prod: Motzu]
07. COX feat. Carbon, DOC, Rimaru [Prod: Julian G]
08. Poate tu feat. High Jet [Prod: High Jet]
09. Negru feat. Silent Strike [Prod: Silent Strike]
10. Sânge de porc feat. Nwanda, Aforic, DOC [Prod: Şez]
11. Nu-i loc de joacă feat. CTC, Faibo X [Prod: Carlitos]
12. Cine e de vină? [skit]
13. Film de Acţiune feat. Aforic, DOC, Grigo [Prod: Mike Diamondz]
14. Fraiere feat. Jupiter, High Jet
15. Te ştiu de-o viaţă feat. FreakaDaDisk [Prod: Motzu]
16. Linii de Tramvai feat. DOC [Prod: Motzu]
17. Ştiu pe cineva feat. VD [Prod:VD]
18. CTC feat. Dj Paul [Prod: Carbon]
19. N-are cine ce să că să [Prod: Raz One]
20. 2020 feat. Cello, RedStar [Prod: Cello]
Cedry2k
1.Actiune de noapte
2. Cedry2k - Alchimia veninului
3. Cedry2k - Anatomia rimei, feat Carbon
4. Cedry2k - Atitudine
5. Cedry2k - Capcanele timpului
6. Cedry2k - Clisee
7/Cedry2k - Contra cost (feat Nimeni Altu Si Dj Faibo X)
8. Cedry2k - Iarna grea
9. Cedry2k - Idealuri (feat Bitza Si Raku)
10. Cedry2k - In bataia pustii (feat Cabron)
11. Cedry2k - In lupta cu conditia (feat Feat. Bitza)
12. Cedry2k - Linii subtiri
13. Cedry2k - Lirici pentru critici (feat Pacha Man)
14. Cedry2k - Ultima oara (feat Ctc)
15. Cedry2k - Unu' din multime (feat K-gula Si Carbon))
16. Cedry2k - Terapie de soc
17. Cedry2k - Tot ce am (feat Cabron Si Puya)
18. Cedry2k - Sfertul academic, feat spectru sonor, l doc
19. Cedry2k - Solutii extreme (feat Nimeni Altu`)
20. Cedry2k - Picatura chinezeasca
SPIKE ( viitorul presedinte al romaniei )
Spike - Mai departe (feat Dj Swamp)
Spike - Master pozitiv 2 (feat Guess Who)
Spike - Mi se spune
Spike - Niciodata
Spike - Nu exista
Spike - Semnale (feat Cheloo)
Spike - Spike - iti pare rau (feat dan spataru)
Spike - Spune nu (feat Grasu Xxl)
Spike - Stil (feat -)
Spike - Sub papuc s r l
Spike - Sub semnul intrebarii
Spike - Super erou' tau
Spike - Vara asta
Spike - Viceversa
CTC - Al 12-lea ceas (feat Facem Records Crew)
CTC - Al 13-lea ceas (feat Armada)
CTC - Al 13lea ceas (feat Armada)
CTC - Bacnote joaca
CTC - Bucuresti (feat K-gula & Nai'gh'ba)
CTC - Ochii rosii
CTC - Orice (feat Nwanda & Yolo)
CTC - Scurtcircuit (deliric1)
CTC - Secretul din atom
Doc - Alarma
Doc - Apa s-o face vin, sangele apa nu se face
Doc - Astept ce o sa vina feat ctc
Doc - Grav, magic, fin
Doc - Grav Magic Fin Remix (feat Bitza & Cedry2k)
Doc - Nu ma poti opri (feat Derilic1)
Doc - Piesa de dans (feat Deliric1, Mike Diamondz)
Doc - Permite-mi sa ma prezint (feat Maximilian)
Doc - Scapat de sub control (feat Deliric1)
Doc - Scos din tipla
Doc - Secunde reci (feat Vlad Dobrescu)
Doc - Spune-mi
Doc - Toata lumea canta
Doc - Tot aici!
Doc - Vara aceea (feat Motzu)
Doc - Vecinii mei
Doc - Vor sa stie feat vd, deliric 1
Doc - Whiskey
Anonim - Absurd
Anonim - Adrenalina
Anonim - Amintiri din cernauti
Anonim - Anonim - o fata speciala
Anonim - Aparentze
Anonim - Aspiratii (feat Spike)
Anonim - Show
Anonim - Nu te sufar (feat Freaka)
Anonim - Extrema zilei (feat Parazitii)
Teasta - Misca-te
Teasta-Anti-manele ( ft LayLow)
LayloW - Povesti ( ft LowBap)
Kheops - Propuneri indecente
Parazitii - Acordeonul la maxim
Parazitii - Actiunea instrumentalul
Parazitii - Te sparg la B**i ( nu ma lasa sa postez in pnm )
Ombladon - Lectii particulare
Ombladon - Liceeni rock'n'roll
Cheloo - Vorbeste vinul
Agresiv - Cha cha cha b-)
Maximilian - Pi2da la volan
Guess Who ft Spike - Pi2de
Guss who ft spike - TU
Guess who - Preludiu
Guess Who - SEX
Guess Who - Muci
Guess Who - Sac! [ ft spike ]
Nu mai imi trec prin minte puppy dog eyes. sper sa-ti ajunga :o.
ah, cauta si Spike - Viata de la bloc [ e tampita, 16 ani smug ]

| vikusea131 explică (pentru anonim_4396):

Uhhh! mersi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru vikusea131):

Nu ai pentru ce. vrei să continui lista? laughing

| vikusea131 explică (pentru anonim_4396):

Dac mai ai, desigur.Astept!

| anonim_4396 a răspuns (pentru vikusea131):

Cheloo-Antisocial Cheloo-Apel la sinceritate Cheloo-Aproape de perfecti Cheloo-Calamitati literare (feat Euphoric) Cheloo-Cand ma ia flama Cheloo- Cel care uraste Cheloo-Cheloo - fara pic de regie (feat Ombladon Si Freakadadisk) Cheloo-Cocalar prost(definitia cocalarului) Cheloo-Continua sa lupti Cheloo-Contra cronometru (feat Texta) Cheloo-Cronica unei senilitati premature Cheloo-Paranoia e mare Cheloo-Pericol (feat Fritz) Cheloo- Primele simptome Cheloo-Timp pentru mine Cheloo-Toate femeile Cheloo-Trepadusi Cheloo-Vecinul meu, pilif Cheloo-Vicii (feat Bitza) Cheloo-Vicii Parazitii- Am comis-o din nou Parazitii- Am furat un negativ Parazitii- Apa cu vin Parazitii-Concentrati in metropole Parazitii-Cronica unei senilitati premature Parazitii-Cronici pentru timpuri noi Parazitii Cu microfonul deschis (feat Killa Chella) Parazitii-Cui ii pasa Parazitii-De ziua ta Parazitii-Degeneratia urmatoare Parazitii-Degetul mijlociu Parazitii-Dex 2000 Parazitii-Din coltu' blocului Parazitii-Exprimare libera Parazitii-Extrema zilei (feat Anonim) Parazitii- F*t Parazitii-Facem slalom printre cretini Parazitii-Fakeri Parazitii-Iarta-ma Parazitii-Imi pare rau Parazitii-In focuri Parazitii-Infiltrarea Parazitii-Instigare la cultura Parazitii-Mi se rupe Parazitii-Milionari de weekend Parazitii-Minte-ma Parazitii-Nici o lacrima (feat Raku) Parazitii-Noapte buna Bucuresti (feat Guess Who) Parazitii-Probleme de manibula Parazitii- Probleme personale Parazitii - S*z Parazitii - Sau Parazitii - Tot ce e bun trebuie sa dispara Parazitii - Total dubios Parazitii - Tu nu contezi Parazitii - Vreau sa va doara Parazitii - Vrei bani Agresiv - Ce ne faceti (feat Shobby) Agresiv - Cha cha cha Agresiv - Oare este numai vina mea Grasu XXL - Calatorul Grasu XXL - Ceata si fum (feat Ft Mefx) Grasu XXL - Cel mai rau prieten, cel mai bun dusman (feat Bitza) Grasu XXL - Cine e cu noi (feat Uzzi, Mary, Paco, Maximilian Si Mario) Grasu XXL - Curaj Grasu XXL - Elegant (feat Maximilian & Mario) Grasu XXL - Frumoasa si bestia Grasu XXL - Full option Grasu XXL - Jos, jos, jos (feat 10grei & Paco) Grasu XXL- La vremuri noi, oameni noi Grasu XXL-Lala song (feat Guess Who) Grasu XXL-Zi-mii pe nume (feat Laura Andresan) Grasu XXL - Ultimul tango (parfum de femeie) (feat Maximilian) Grasu XXL - Pi**a la volan (feat Maximilian) Skizzo Skillz - Crima! (feat Nicalai) Skizzo Skillz - Cum o cheama Skizzo Skillz - Gandul poate ucide (feat Grasu Xxl & Eusebio) Skizzo Skillz - Fresh si rece Skizzo Skillz - Romania e ghetou Criss Blaziny - SUGESTII! love struck Criss Blaziny - P.A.R.I.S [ am să-ţi spun la final ce înseamnă, ASCULTĂĂĂĂ love struck] Criss Blaziny - La vida moca ( pe zoutube e cenzurată, încearcă pe trilulilu.ro) Tranda feat Criss Blaziny - Pentru toti Mistic feat Criss Blaziny - Arome Teasta feat Laylow & Neb1 - Pasional Laylow ft. teasta - micutele de voi Teasta - Marijuanna ( săă vinăă Loredana :d) BUG Mafia - Anturajul [melodie de boss(i)] B.U.G. Mafia - Am lasat o lacrima B.U.G. Mafia - Am sa-ti zbor capatana B.U.G. Mafia - Capu´ sus (feat Roxana) B.U.G. Mafia - Cartieru' pantelimon B.U.G. Mafia - Cupidon bum bum (feat Loredana) B.U.G. Mafia - Cuvinte grele B.U.G. Mafia - Exes pervers (feat Nu) B.U.G. Mafia - Fi tu (feat Cristina Rus) B.U.G. Mafia - Fratii B.U.G. Mafia - Hai sa fim high B.U.G. Mafia - Hoteluri B.U.G. Mafia - Lacrimi B.U.G. Mafia - Limbaj de cartier B.U.G. Mafia - **** mea B.U.G. Mafia - Pana atunci cand moartea ne va desparti (feat Adriana Vlad) B.U.G. Mafia - Strazile (baieti buni) B.U.G. Mafia - Sunt eu un maniac? (feat July) B.U.G. Mafia - Supranatural B.U.G. Mafia - Viata-i doar un drum sprea moarte B.U.G. Mafia - Viata noastra (feat Adriana Vlad) B.U.G. Mafia - Vii sau morti Sişu - Foame dăăă bani Sişu - Am nevoie de rabdare Sişu - Din toate florile Sisu - Nopti de foc (feat Giovanni & Angeles) Sisu - Noua generatie (feat Tony Batranu Si Litera) Maximilian - Dragoste nebuna Maximilian - Maaxim am spus Sisu - Rude boy (feat Pacha Man) Sisu - Visez (feat Rashid) Sisu - Vrei sa fii (feat Puya) ăăă.am rămas în pană laughing scuze dacă nu am specificat pe toti in feauturing :d

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

ăăhhh.scuze că s-a postat aşa...da pnm... TPU s**e oh go on.

| vikusea131 explică (pentru anonim_4396):

Uuhhh.Ma ia cu ameteli.Sunt multe. Mersi, draga!

| anonim_4396 a răspuns (pentru vikusea131):

Paai,mai bine decat nimic. dar scuze ca nu s-a luat cu spatiistraight face