| AlexBoy88 a întrebat:

Salut as vrea sa imi deschit un canal de gaming pe youtube si as vrea sa stiu care este muzica de la youtube pe care nu iei copyright? PlayList-ul lor unde il gasesc?

Răspuns Câştigător
| vioricavio a răspuns:

Cand postezi clipul ai optiune de a alege o coloana sonora de la ei fara drept de autor.

2 răspunsuri:
| Spataru_Doina_1979 a răspuns:

Ia muzica cu autori morti de mult timp gen: Fur elise, Simnfonia a 5 a, kalinka malinka, katusa, etc

| Spataru_Doina_1979 a răspuns (pentru Spataru_Doina_1979):

Am uiatat sa scriu dar nu sunt sigur de remixuri, covers ia versiunea originala.

Dar sunt 99% sigur ca instrumental ( sa scoti versurile din muzica), chiar dc nu este facuta de autorul in sine este copyright free