| malinutzabulinuta21 a întrebat:

Buna tpu..as vrea sa imi creez o trupa...cum ar trebui sa procedez pentru a o intemeia? daca aveti melodii compuse de voi ..ati putea va rog sa mi le trimiteti si mie daca nu aveti ce face cu ele ..multumes anticipat! dau fundita

1 răspuns:
| RockNbeer a răspuns:

Cel mai important lucru pe care trebuie sa il sti este originalitate,oameni nu vor asculta si nu vor respecta nici o data o copiewinking,acum depinde si ce gen vrei sa canti, daca canti ceva pop/house/dance, nu este nici o problema daca ai copiezi pe alti, ori cum tot genul este un WC, asa ca nu strica inca un **** in el