| pisicutzza990 a întrebat:

As vrea sa ma intreb ce melodii mai noi stiti.Raspunsul cu cele mai mult melodii(dar sa fie faine) primeste funditata.

P.S. : Eu ascult muzica house.Restul nu prea imi plac. Apropo, fara manele sau muzica populara.

Răspuns Câştigător
| IoanaGiulia a răspuns:

Avicii & Nervo - You `re Gonna Love Again
DJ Reluu - Party Mix - Muzica de Club
La Fuente & SL8 - Fancy Târg (Original Mix)
Hook N Sling & Chris Willis - Magnet (Original Mix)
Adeline - Haya (feat Kat) Dorian Oswin Remix
Quintino & Blasterjaxx - Puzzle (Original Mix)
JJ vs Dr. Dre feat. Snoop Dogg - Still Dre (Dumitrean Daniel & Theo Roșca Booty Mix)
Dimitri Vegas, ca Mike & GTA Wolfpack ft - Turn It Up (Pelari capcana Remix)
Tiesto & DJ pedepsirea - Shocker (Basscamp Remix)
Sunnery James & Ryan Marciano - Ultronic
Ferry Corsten si Duane Harden - iubirea va
Nicky Romero & Krewella - Legacy (Vicetone Remix)
Thomas aur ft Richard Bedford - ID-ul
Tiesto & Moți - Back To The Acid (Original Mix)
Marco V & David Puentez - Cryo
Hardwell feat. Amba Shepherd - Apollo
dBerrie VS Macklemore - Zenith nu ne poate Hold (Dannic Mash-Up)
Pelari - Cango (Original Mix)
Icona Pop - Îmi place (Tiesto Club Life Remix)
Don Diablo & Matt Nash vs Otto stie - Starlight (ar putea fi pe a mea)
3LAU, Paris & Simo feat. Lumini stralucitoare - Escape
Nora En Pure - Vino cu mine
Sun - Kings

Sper ca te-am ajutat, Funda?

| pisicutzza990 explică (pentru IoanaGiulia):

Ti-as fii dat funda, dar nu pot, pentru ca nu scrie.Mai astept pana o sa scrie.

2 răspunsuri:
| mary343 a răspuns:

Http://www.noutatimuzicale.ro/ intra aici si poti sa vezi cea mai noua muzica si cu ce artist vrei