| Hachimytza619Akita a întrebat:

As vrea si eu niste boxe care sa le pun la pc
ceva foarte tare de peste 500w dar
sa le conectez fara a avea nevoie
de o statie de amplificare!
doar prin mufa jack de 3.5 mm
ma puteti ajuta va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| Utilizator1234 a răspuns:

In primul rand, repet inca o data si pentru tine ca nu-ti poti da seama de cat de tare se aude un sistem audio dupa numarul de Watti. Apoi, daca esti fixat, e problema ta si n-ai alta varianta cu exceptia rahatului aluia de Z906. Probabil mai sunt si pe sculele de sonorizari cutii cu specificatiile la fel de umflate, dar nu le stiu pe alea.

1 răspuns:
| laserworld a răspuns:

Nici o problema.toate boxe active functioneaza.cauta pe net, sau sisteme karaoke mai sofisticat. expl.:
http://mega-karaoke.shopmania.biz/......0w-5255519