| sweetsabrina a întrebat:

as vrea si eu recomandari de trupe si piese rock bune big grin Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| abcdefuck a răspuns:

Slayer,Death,AC|DC,Black Sabbat,Led Zeppelin,Queen,Rolling Stone,Alice Cooper,Megadeth,Kiss,Pantera,Sepultura,Machine Head,Iron Maiden,Guns N Roses,Ozzy Osbourne, Truda, Manowar, Shakra, Motorhead si lista poate continualaughing. Acum depinde si ce fel de rock preferi

2 răspunsuri:
| Leutzbv a răspuns:

Eu nu doar ca-ti recomand, dar iti sugerez macar sa asculti Dave Matthttp://www.youtube.com/watch?v=IXPOHCsgWFwhews Band. Sunt fantastici!

Răspuns utilizator avertizat