| meLyssa_9110 a întrebat:

aveti idee care este melodia originala din acest remix http://www.youtube.com/watch?v=6zsXd9LsT5I, mai exact vocea tipei aleia, mersi si fundita pentru cine stie!:P

Răspuns Câştigător
| deutza_9501 a răspuns:

Scz ca revin din nou dar se pare ca aceasta ar fi originala DJ Crystole Hands in the air extinded mix cauta asa pe youtube si vei gasi, sper ca acum sa iti fie de ajutorhappy

3 răspunsuri:
| meLyssa_9110 explică:

Nuuu... ma refeream la melodia pe care o canta tipa aia "sometime give up,... my hands in the air"

| deutza_9501 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=XsnezBcFkZA&feature=related uite ce am gasith eu, nu stiu daca te ajutha, pupz