| secretsisecret a întrebat:

Azi la radio am ascultat o melodie stiu ca am mai auzito si imi placea dar ei nu am mai specificat numele stiu numai versurile(cateva):Lion, lion,lion, lion baby you are crying my heart dar parca era You are a lion nu mai stiu exact asta e ce am prins. Funda

2 răspunsuri:
| anaanuc a răspuns:

Daca ai telefon android si are 3g sau net poti sa descarci aplicatia shazam care depisteaza melodiile

| secretsisecret explică (pentru anaanuc):

Nu vreau asa complicat singurul lucru care il vreau este cum se numeste melodia.