| Magdalena234 a întrebat:

Buna TPU happy.
Cand pun castile in boxa se aude doar fundalul de la muzica dar versurile nu. De ce? puppy dog eyes Help pleaseeeee. straight face. Nu stiu ce sa mai fac. Nu stiu de ce nu se aud si versurile ci doar fundalul...

Dau Funda pentru raspunsul care m-a ajutat. happy.

6 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Mi-e greu sa cred ca nu se aud deloc. Majoritatea trupelor fac ca vocea sa se auda din ambele difuzoare, chitarele una intr-un difuzor, una in celalalt, basul intr-unul singur si toba in ambele.

| Magdalena234 explică (pentru Thunderstruck):

Atunci nu credewinking. Daca zic ca asa se intampla asa e. Doar nu esti aici sa stii.hee hee.

| Thunderstruck a răspuns (pentru Magdalena234):

Nu te acuz ca minti, ce draculaughing...Mi se pare ciudat, asculta o piesa de la metallica (la ei stiu sigur ca nu are cum sa fie asa), vezi daca se schimba ceva.

| VladGH a răspuns:

De obicei se intimpla asa cin nu introduci bine. De ce nu le introduci direct la calculator?

| Magdalena234 explică (pentru VladGH):

Unde in calculator?

| VladGH a răspuns (pentru Magdalena234):

Vezi in spate la cutia calculatorului sau in fata, unde este desenul castilor, inde subt introduse boxele, in aceiasi gaura. Este si in fata si in spate. Ce fel de intrare au castile?

1. Pornesti muzica.
2. Mergi in spatele calculatorului si bagi castile in fiecare mufa disponibila, pe rind, pina auzi muzica.
3. Dupa ce bagi intr-o mufa, verifici daca apare vreun mesaj pe ecran. Daca apare, dai pe OK.