| Alexiika a întrebat:

Am si eu problema. Mi s-au stricat castile ...cand le-am bagat in boxa de la calculator.Chestia este ca doua zile mi-au mers foarte bine si tocmai acum s-au stricat.Nu ca s-au stricat, doar ca se mai aude muzica doar intr-o casca. Ce pot face? Din ce cauza nu se mai aude? fundita...

1 răspuns:
| NDNDNDS a răspuns:

Sal am patit si eu chestia asta exsact asa faceam si eu ai casti mari? bun du-te la cineva cu pistol de lipit si dfeschide casca ca tie ti s-au desprins firele de casca si trebuie sa le lipesti din nou si du-te la cineva cu pistol de lipit si lipestele sa stii ca functioneaza.