| Flori a întrebat:

TPU.Care sunt cele mai frumoase melodii ROMANESTI din toate timpurile, in opinia voastra? Si cand spun romanesti, ma refer si la versuri, nu numai la cantareti.Care melodie reuseste sa v-aline sufletele atunci cand sunteti tristi? Dar care va inveseleste? Care-i refrenu' ce va bantuie inca de la prima ascultare?
Hai sa aducem un omagiu muzicii romanesti care, vorba celui de-o spunea:"e frumoasa-dar lipseste cu desavarsire".

3 răspunsuri:
| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Taxi- cele doua cuvinte
cream&crbl-nu din prima seara
:X le iubesc p astea 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta Vama Veche. big grin e geniala trupa

| NoX_9315 a răspuns:

Trooper-Amintiri