| Klandestin a întrebat:

Care vise pare ca e cea mai faina melodie de dragoste care sa-o poti dedica unei fete care iti place de ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=nTouWm0bv5M

13 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Andreea Banica-In Lipsa ta

| Zenit313 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ZU1Is0Q1oDA

Sentimental,sensibil si mirific...

| Klandestin explică (pentru Zenit313):

Se pare ca esti cam prost! copile!

| Zenit313 a răspuns (pentru Klandestin):

Tu nu intelegi ce inseamna arta si rafinamentul...

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru Zenit313):

laughingVai,dar ce romantic esti!

| Zenit313 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Eu am cucerit multe fete cu melodia asta...

Asta nu stie sa fie romantic! happy

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru Zenit313):

Sunt convinsa, esti un adevarat barbat, un macho man veritabil, presupun ca noapta, sub clar de luna, tu si prietena ta stati imbratisati cantandu-i cu glas suav...Spray.Foarte frumos, ar trebui ca ceilalti sa ia lectii de la tine.

| Zenit313 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Doar nu o sa cant melodia din filmul Titanic!
Sau sa ascultam melodiile astea...
http://www.youtube.com/watch?v=DFWrQwHTq6I

Cand imi ridic gulerul la sacou,scuip seminte,imi pun ochelarii,lanturi, ghiuluri si bratari, sandale, pantalonii de trening suflecati, imi intorc sapca..si sa nu uit de Spay..MOARE fetele dupa mine!

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru Zenit313):

Superba melodie, iar de imagini nici nu mai vorbesc, sunt minunate.Totusi,ai incercat sa folosesti spray paralizant? Am auzit ca are un miros imbietor.

| Zenit313 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Spray-ul paralizant il folosesc pe femei.
Are un efect miraloculos, toate lesina de la miros..si nici una pana acum nu a rezistat, nici una nu m-a refuzat!

Nu inteleg de ce...

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru Zenit313):

laughing