| RuffusSs a întrebat:

Buna TPU caut o melodie dar nu-i mai tin minte numele stiu ca o canta un roman, il cheama Shobby sau Shobi si mai stiu doar ca are undeva in melodie asa "Dar langa mine nu ai vrut, acum regreti". Stiu ca e putin dar e tot ce am, ajutor, sunt disperata dupa melodia asta si nu stiu ce ma fac daca nu o gasesc. sad

3 răspunsuri:
| RuffusSs explică (pentru xBlindBeauty):

Nu e....am ascultat-o si eu p-asta...melodia aia e rapp, de dragoste-dezamagire cred

| xBlindBeauty a răspuns:

Sigur shobby sau shobi il chema? ca stiu cateva melodii cu versuri de genu`